Pitím kávy ke stálému zdraví a prodloužení aktivního života

Přihlásit se

Tušíte, jaké pH by měla mít vaše kůže, sliny nebo moč?

Hodnota pH lidských tekutin se v průběhu života mění. Zatímco organizmus zdravého novorozence má pH spíše zásadité, u dospělých jedinců tomu bývá opačně. 

Jak poznáte překyselený organizmus

Normální pH zdravých lidských tekutin a tkání je lehce nad 7. U většiny dospělých osob však například má pH ranní moči hodnotu 5 a pH jejich kůže a slin je kyselé. To svědčí o tom, že tělo je překyselené a tuto kyselost vylučuje všemi možnými způsoby. Proti tomu zdravý novorozenec má pH moči 8,5.

TIP: Abyste pH uvnitř organizmu vyrovnali, je třeba konzumovat zásadité potraviny. Tou nejzásaditější je přitom čínská houba Reishi, která má nepřekonatelné účinky na lidské zdraví.

Rozdíly mezi hodnotami pH jsou obrovské

Říkáte si, že hodnota pH 5 nebo 7 není až takový rozdíl? Že to vlastně vypadá nezajímavě a neškodně? Avšak kyselost se posuzuje podle počtu alkalických nebo kyselých iontů vodíku. A tam už to tak neškodně nevypadá.

Rozdíl jednoho stupně na stupnici pH totiž není 1x větší, ale 10x větší, jako si můžete všimnout na přiložené tabulce. Z toho tedy vyplývá, že tekutina s pH 3 je milionkrát kyselejší než tekutina s pH 9.

Pro nás je důležité to, že když klesne pH o jeden stupeň, tak to znamená, že kleslo desetkrát.

A jak organizmus odkyselit

Překyselení organismu tedy existuje, ale odkyselit se nelze jen tak něčím. O tom, jak málo je na zemi zásaditých potravin si povíme jindy.

Na druhou stranu mnoho umělých produktů určených pro odkyselení může:

  • Mít nevhodné složení minerálů
  • Být nevstřebatelné
  • Nebo mít minimální alkalizační schopnost (placebo nebo pseudoplacebo efekt)

Toto vše nehrozí u produktů, kde je obsažena vysoce kvalitní přírodní Reishi s maximální biologickou dostupností (97%) a čistotou (99,9%). To je přitom doloženo příslušnými certifikáty. Objednejte si naše produkty s houbou Reishi a udělejte další krok pro své zdraví.

Vyberte si produkt s houbou Reishi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Libor Urban | nezávislý Distributor Organo Gold | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top