Pitím kávy ke stálému zdraví a prodloužení aktivního života

Přihlásit se

Reishi a hubnutí: Vyzkoušejte unikátní proteinový shake

Všichni víme, případně tušíme, že nadváha je příčinou různých onemocnění. Od vysokého tlaku, přes cukrovku až po poruchy srdce. Všichni taky víme, jak je obtížné udržet si váhu, kterou získáme pomocí různých více či méně drastických diet. A kdo má ta jídla pořád vařit, když některá ani nejsou moc chutná. Po čase nás to přestane bavit. Bylo by super jist pořád stejně, necvičit a nenabírat ztracená kila zpátky, že?

Vyzkoušejte naši novinku

Možná tomu nebudete věřit, ale ta možnost tady je. Od 1. července 2017 máme již k dispozici zcela nový druh proteinového potravinového doplňku. Ten nejenže splňuje požadavky na hubnutí bez nežádoucích vedlejších efektů, ale pomáhá i regulovat metabolismus našeho těla.

Je jím nový proteinový shake FENIX s vanilkovou nebo čokoládovou příchutí. Tento chutný shake v sobě zahrnuje:

  • Koncentrovanou syrovátkovou bílkovinu
  • Vitamíny
  • Minerály
  • Probiotickou vlákninu
  • Čínskou houbu Reishi
  • Další pro naše tělo důležité látky

A právě díky houbě Reishi má tento shake i léčebné účinky a tělu dodá významné množství energie. Navíc je bezlepkový, takže si na něm může pochutnat prakticky každý. Všechny součásti FENIXu jsou z přírodních látek, které nejsou geneticky modifikované a jejich množství je stanoveno tak, aby je tělo dokázalo všechny beze zbytku zpracovat a plně využít.

TIP: Prohlédněte si proteinový shake FENIX v našem e-shopu a přečtěte si o něm více.

Jak si shake připravit

Postup přípravy a použití je velmi jednoduchý. Ve 250 ml vody nebo mléka rozpustíme 1 odměrku FENIXU. Opravdu stačí jednoduše rozmíchat ve skleničce. Tímto proteinovým nápojem nahradíme 2 hlavní jídla denně (snídaně + oběd, oběd + večeře). Ostatní jídla zůstávají zcela běžná, jak jsme zvyklí. Tedy třetí hlavní jídlo + 2 svačiny. O zbytek se postará FENIX.

TIP: Ten, kdo má problémy s laktózou, může při přípravě použít například rýžové nebo mandlové mléko.

Pamatujte na správnou životosprávu

V kombinaci s tímto nápojem doporučuji zařadit do svého života i nějaký pohyb. Díky tomu bude shake účinkovat přesně tak, jak má. Stačí například 20 minut chůze denně.

Nebude to samozřejmě fungovat, pokud k tomuto zázračnému nápoji budete pojídat 10 zmrzlin denně a celý den sedět u televize. To FENIX neumí. Ale myslím, že kdo to s trvalou úpravou hmotnosti myslí vážně, toto ani neočekává.

Moje zkušenost s shakem FENIX

Protože nejlepší důkaz je důkaz živoucí, zkouším sám na sobě, co FENIX dokáže. A ač jsem tomu nechtěl uvěřit, (protože nechodím ani těch 20 minut denně) po prvním týdnu mám o 3 kg méně a o 2 cm v pase méně. Takže budu testovat celý měsíc a potom se můžete těšit na výsledky. Jsem zvážen, změřen i vyfocen.

Vyzkoušejte FENIX i vy

Zaujal vás mnou popsaný způsob efektivního hubnutí? Prohlédněte si proteinový shake FENIX v našem e-shopu!

Více o produktu FENIX

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© Libor Urban | nezávislý Distributor Organo Gold | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top