Pitím kávy ke stálému zdraví a prodloužení aktivního života

Přihlásit se

Kontakt

Jmenuji se Libor Urban a jsem vaším prodejcem špičkových produktů s Reishi.


Můj příběh

Už dlouhou dobu se pohybuji v obchodní sféře a také hodně sportuji. A právě přes sport a zdraví jsem se dostal ke kávě značky Organo Gold. Ke kávě, která je nejen chutná, ale i dokáže léčit.

Když jsem se dozvěděl informace, jak tato káva funguje v našem těle, velmi mě to zaujalo. Hned jsem přemýšlel, kdo v rodině má jaké zdravotní problémy a jak bych mu mohl touto kávou a dalšími produkty pomoci.

A když jsem na jedné z ochutnávek zjistil, jak snadné je s těmito produkty obchodovat, padlo rychlé rozhodnutí vstoupit do nového byznysu. A udělal jsem dobře, protože je to jedna z příležitostí, která se vyskytne jednou, nebo dvakrát za život.

Tímto byznysem jsem spojil jednoduchý a účinný obchod s dobrým pocitem. Pocitem, že dělám velmi dobrou věc pro lidi, kteří při každodenním pití kávy uzdravují svoje tělo a léčí svoje nemoci, s nimiž se potýkali třeba i dlouhá léta.

Nejlepším oceněním mé práce je, když se dozvím, že po nějaké době pití kávy nebo čaje, případně užíváním dalších produktů Organo Gold, se výrazně zlepšil stav zákazníka a dalších členů jeho rodiny.

Znám mnoho konkrétních příběhů lidí, včetně dětských pacientů (i v mé rodině), které se podařilo až zázračně brzy zbavit zdravotních problémů (například vysokého tlaku či cukru, ekzémů, alergií…).

Libor Urban

Pište mi na urban@kavareishi.cz

Volejte mi na 737 211 366

Libor Urban
Mělnická 355
250 65 Líbeznice

IČ: 67858601
Neplátce DPH

Výpis ze živnostenského rejstříku »

Chcete se pustit do tohoto byznysu se mnou? Napište mi.

© Libor Urban | nezávislý Distributor Organo Gold | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top