Pitím kávy ke stálému zdraví a prodloužení aktivního života

Přihlásit se

Zkušenosti s Reishi

Čtěte skutečné příběhy lidí, kterým Reishi změnila život, a zjistěte, jak ji využít pro sebe.


„Naše dcera, které je 8 let, má již delší dobu problém se zarůstajícími nehty na palcích u nohou. Vždy je to chvíli lepší, chvíli horší, občas i tak, že se jí špatně chodí.

Veškerá léčba včetně vystříhávání nehtu, máčením v různých léčivých roztocích, ozařování biolampou, mazání mastičkami včetně framykoinu vedlo jen k dočasnému nebo žádnému efektu.

V létě situace dospěla do stavu, kdy dcera už nechtěla chodit, protože jí palec bolel, byl oteklý a z okraje nehtového lůžka se stalo zranění, ze kterého vyčnívala živá část palce s hnisem.

Náš závěr zněl – asi doktor a strhnout nehet.“

„Kamarádka, která používá produkty s houbou Reishi, poradila a přivedla mě na myšlenku využít nějakým způsobem spory, jako poslední možnost. Pokud toto nezabere, tak následuje doktor, čehož se dcera šíleně bála. Prášek z jedné tobolky spor jsem zamíchala do trošku sádla, aby vznikla mastička, a vždy na noc jsem tuto nanesla na bolavé místo a zalepila.

Ač to zní neuvěřitelně, pátý den nebyla na palci vidět žádná stopa po předchozím stavu a celý palec byl jako znovuzrozený. Lituji toho, že jsem to nefotila, protože ta změna za 4 dny byla tak neuvěřitelná, že jsem to neočekávala ani v největších fantaziích.  Ta houba Reishi opravdu funguje, mohu s čistým svědomím doporučit.“

Petra Horáková, 38 let, Pardubice


„Mám velice dobré zkušenosti s kávou Organo Gold, nebo lépe řečeno s jejími léčivými účinky. Kávu jsem ochutnala, byla výborná, a po vysvětlení, jakým způsobem tato káva s Reishi může ovlivnit moje zdraví, jsem si řekla, že to vyzkouším.

Přechod od turka k této kávě, při mých 2 šálcích denně, mi kupodivu nedělal problém, protože nová káva je opravdu jiná, lahodná, chutná.

Po 14 dnech pití kávy jsem šla na předoperační vyšetření, před operací oka. V 75 letech nic neobvyklého. A paní doktorka byla docela velmi překvapená, že můj vysoký tlak je pryč (měla jsem nyní 120/82), vždy vysoký cholesterol je celkem v normě a cukr také.  Takže mě paní doktora předepsala alespoň nějaké vitamíny, asi aby měla čisté svědomí, že pro mě něco mohla udělat.

Káva asi opravdu s mým letitým tělem něco udělala, i když jsem to navenek nepociťovala.“

Anna Eichlerová, 75 let, Brno

„Mám dobrou zkušenost s OGX Fenix. Tento proteinový nápoj používám skoro denně, protože moje práce manažera mi občas nedovolí stihnout oběd. Takže řešení rychlého oběda formou šejku je k nezaplacení. Zpočátku jsem nevěřil, že mi to místo oběda bude stačit, ale pár dní ukázalo, že ano.

A druhé místo, kde tento šejk využívám, je sport. Aktivně hraji tenis, občas zajdu i do posilovny. A vždy před takový sportem si dám jednu dávku šejku rozmixovanou v mléce s banánem.

Než dojdu na hřiště je poznat, že to se mnou něco dělá, protože vydržím více zátěže, jsem i rychlejší, prostě mi tolik neubývá energie. A spoluhráči začali pátrat, kde a s kým navíc ještě trénuji.

Tak teď nevím, jestli jim to prozradit nebo ne. Ale jisté je, že to, co se tu o OGX Fenix píše, funguje u mě doslova a do písmene. Opravdu bych to sportovcům doporučil. A vlastně i hodně zaneprázdněným i manažerům.“

Stanislav Kozák, 42 let, Hradec Králové


„Moje zkušenosti s produkty Organo Gold jsou zatím jen pozitivní. Zatím jsem pil jen kávu a červený nebo černý čaj. Protože mám již delší dobu vyšší váhu než bych chtěl, celkem o dost, rozhodl jsem se, že vyzkouším novinku OGX Fenix. Takže jsem se vyfotil a změřil a zvážil před zahájením celé akce. Moc jsem nevěřil tomu, že když vypiji ráno 250 ml mléka s proteiny, tak nebudu mít za hodinu hlad.  A najednou bylo skoro 11 hodin a já neměl potřebu hledat něco v lednici. Večer to samé, k večeři šejk a místo večerního chroustání k práci u PC jsem si uvařil konvici černého resp. červeného čaje.

Měl jsem v plánu také jezdit denně na kole a jíst zdravě. Ale asi to znáte, nic z toho se nestalo. Kolo ani jednou, odpoledne zmrzlina (nebo 2), kdo by si v tom vedru nedal. Tak jsem si říkal, spotřebuji jedno balení a dost. Jenže jsem se cítil nějak lépe, pevnější břicho a ne tak plné pořád. Prostě po 3 týdnech jsem byl manželkou donucen stoupnout si na váhu a pod centimetr a nestačil jsem se divit. O 5 kg nižší váha, o 5 cm méně v pase, o 1 cm méně u krku, o 5% méně tuku a svalová hmota neubyla.

Což o to. Cítil jsem na sobě nějakou změnu (opasek o dírku dál jsem zapínal, rychleji chodil do schodů atd.), ale že to bude za 3 týdny až takhle, to by mě fakt nenapadlo. Takže jím další balení šejku, tentokrát čokoládový a už se těším na další vážení a měření. Už to na sobě cítím, že tam budou zase posuny váhy a centimetrů směrem dolů. Tentokrát budu jezdit i na tom kole. Škoda, že sem nebudu moct dát fotku před a po. Ono to ale asi opravdu funguje.“

Robert Novotný, 50 let, Praha – Dejvice

„Žiji s 13 letou dcerou, která měla problém s ekzémem v oblasti hrudníku, ramen a krku. Už chtěla do školy chodit jen v roláku, nebo spíš radši vůbec ne.  Mastičky z kožního jednou trochu pomohly, jindy i zhoršily, prostě mi to přišlo od doktorů jako pokus – omyl.

Kamarádka mě pozvala na ochutnávku této nové kávy a řekla, zkus to, nemáš už co ztratit. A to je fakt.

Poradila mi, ať si koupím červený čaj a spory a dceři zkusím dávat 1 tobolku spor ráno a jednu v poledne a přes den ať jí uvařím na pití 1,5 litru červeného čaje. Tak jsem si nechala poradit a 14 dní jsme to tak dělaly s dcerou.

Po 14 dnech jsem si vzpomněla, že bychom to měly zase namazat tou mastičkou od pana doktora, na což jsme samozřejmě obě zapomínaly. A po těch 14 dnech, aniž bychom si to obě uvědomily, už nebylo co mazat. Ekzém z 90 % pryč.

Šlo to tak rychle, že nás to ani nepadlo, prostě jsme to nesledovaly. Takže na červený čaj a spory nedám dopustit. Na léčbu ekzémů a podobných onemocnění červený čaj ve spojení s tobolkami spor zafungoval na 100 %.“

Dana Skuhravá, 40 let, Most


Eshop: káva s Reishi a další produkty

Vyberte si z různých druhů káv, čajů, horké čokolády a doplňků stravy s čínskou houbou Reishi.

Vyberte si

© Libor Urban | nezávislý Distributor Organo Gold | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top